Polecają:

Механічна обробка металів і пластмас

BestMetal  to korporacja, któ rej specjalnością nazrzucają nowoczesne federacje obró bki metali.  

Oferujemy wychodzące usługi:

  • Frezowanie
  • Toczenie
  • Wiercenie
  • Ścieranie
  • Cięcie

 

Na skutek na sumienność wykonujemy obró bkę zaró wno zgrubną jak także wykańczającą.

Obrabiamy dokładnie węglowe, stopowe,   ścisłe ( inconnel, hastelloy, raty tytanu),   kwasoodporne, nierdzewne, metale kolorowe, odlewy staliwne także tworzywa sztuczne.  

Jesteśmy 1 z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w dziedzinie lubelskim, odrabiających w specyficznej branży którą jest obró bka skrawaniem CNC.

Nasi partnerzy to głó wnie kontrahenci lider swó j biznes na terytorium Unii Europejskiej. Zgromadzone doświadczenie podejmuje nam na funkcjonowanie w środku przemysłu elektrotechnicznego, motoryzacyjnego i  maszynowego.  

Stawiamy na wspó łpracę z spożywcą już w ciągu projektowania intencji obró bki i pielęgnujemy o nią aż do sekundzie ostatecznego wepchnięcia konkretnego przedsięwzięcia. Pozwala to na grube wykorzystanie naszego potencjału technologicznego, produkcyjnego także ludzkiego. Przez wzgląd na to jesteśmy w stanie docierać regularny nowoczesność wydajności i systematycznie podnosić  jakość natomiast zadowolenie naszych klientó w.

Kompleksowa natomiast otwarta wspó łpraca spośród naszymi partnerami biznesowymi bazuje przede wszystkim na zastosowaniu dzisiejszego oprogramowania komputerowego CAD/CAM, któ re wspomaga procesy przemysłowe na dzisiejszym,   skweru maszynowym i profesjonalnej natomiast kompetentnej obsłudze.

Polecają:
Copyright © - 2014. - Freeline .
NAPISZ AŻ DO NAS
Ta strona korzysta spośród plików cookie. Używając tejże strony wyrażasz zgodę na używanie dokumentów cookie, podług aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Możesz zostać poinformowanym więcej czemu są stosowane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij